FC Spartak Kobylice
FCSK A

1. kolo, Ne 7.8.2022 17:00

NOVÁ PAKA4
FCSK A2

FCSK A

26. kolo, So 11.6.2022 17:00

TJ SOKOL STARÁ PAKA1
FCSK A4

ŽELEZNICE

25. kolo, So 4.6.2022 17:00

FCSK A2
ŽELEZNICE1PP

DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B

24. kolo, So 28.5.2022 17:00

FCSK A4
DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B3

FCSK A

23. kolo, So 21.5.2022 17:00

SKŘIVANY4
FCSK A2

VRCHLABÍ B

22. kolo, So 14.5.2022 17:00

FCSK A1
VRCHLABÍ B3

MILETÍN

21. kolo, So 7.5.2022 17:00

FCSK A0
MILETÍN2

KOPIDLNO

20. kolo, So 30.4.2022 17:00

FCSK A1
KOPIDLNO4

FCSK A

19. kolo, So 23.4.2022 17:00

DOLNÍ KALNÁ4
FCSK A1

ÚPICE

18. kolo, So 16.4.2022 17:00

FCSK A1
ÚPICE2PP

FCSK A

3. kolo, Pá 19.08 18:00

RMSK CIDLINA B
FCSK A

RUDNÍK

4. kolo, So 27.08 17:00

FCSK A
RUDNÍK

FCSK A

5. kolo, Ne 04.09 17:00

KOPIDLNO
FCSK A

DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B

6. kolo, So 10.09 16:30

FCSK A
DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B

FCSK A

7. kolo, So 17.09 16:30

SKŘIVANY
FCSK A

STARÁ PAKA

8. kolo, So 24.09 16:30

FCSK A
STARÁ PAKA

FCSK A

9. kolo, So 01.10 16:00

NEPOLISY
FCSK A

FCSK A

10. kolo, Ne 09.10 15:30

JIČÍN B
FCSK A

KOSIČKY

11. kolo, So 15.10 15:30

FCSK A
KOSIČKY

FCSK A

12. kolo, So 22.10 15:00

DOLNÍ KALNÁ
FCSK A

Rozdělení do skupin KFS 2022/ 2023

Rozdělení do skupin KFS 2022/ 2023

Zařazení do soutěží + losovací čísla pro soutěžní ročník 2022/2023

Losovací čísla pro soutěžní ročník 2022/2023

 



A1A Krajský přebor mužů
1 SK Dobruška z.s.                                                                                                                  

2 TJ Červený Kostelec, z.s.                                                                                                      

3 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.                                                                                    

4 Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z.s.                                                                                    

5 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou, z.s. B                                                                            

6 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. A                                                                             

7 SK Libčany, z.s.                                                                                                                    

8 FK Vysoká n/L                                                                                                                      

9 Sportovní klub Solnice, z.s.                                                                                                    

10 Spartak Police nad Metují, z.s.                                                                                              

11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z.s.                                                                                    

12 FC Vrchlabí, z.s. A                                                                                                              

13 Fotbalový club Slavia Hradec Králové, z.s. A                                                                        

14 TJ Jiskra Hořice, z.s.                                                                                                            

15 Fotbalový klub Jaroměř, z.s.                                                                                                

16 Sportovní klub Jičín, z.s. A


A2A 1. A třída mužů
1 SK Roudnice, z. s.                                                                                                                

2 SK Česká Skalice, z.s.                                                                                                            

3 Sportovní klub Miletín, z.s.                                                                                                    

4 TJ Slovan Broumov,z.s.                                                                                                          

5 SK Bystřian Kunčice, z.s.                                                                                                      

6 Sportovní klub Sobotka, z.s.                                                                                                  

7 FK Náchod s.r.o. B                                                                                                                

8 TJ Sokol Železnice, z.s.                                                                                                          

9 SK Lázně Bělohrad, z.s.                                                                                                        

10 FC Nový Hradec Králové                                                                                                      

11 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem, z.s.                                                                      

12 MFK Trutnov, z.s. B                                                                                                              

13 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují, z.s.                                                              

14 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. B                                                                            

15 Tělovýchovná jednota LOKOMOTIVA Hradec Králové                                                              

16 TJ Sokol Stěžery, z.s. 
 

A3A, JAKO 1. B třída mužů - skupina A
1 FK Dolní Kalná, z.s.                                                                                                            

2 Sparta Úpice, z.s.                                                                                                                

3 1. Fotbalový klub Nová Paka                                                                                                  

4 FC Vrchlabí, z.s. B                                                                                                                

5 RMSK Cidlina Nový Bydžov, z.s. B                                                                                          

6 TJ Rudník, z.s.                                                                                                                      

7 FK Kopidlno, z.s.                                                                                                                  

8 Tělovýchovná jednota Dvůr |Králové nad Labem, z.s. B                                                            

9 TJ Slavoj Skřivany, z.s.                                                                                                        

10 TJ SOKOL Stará Paka, z.s.                                                                                                    

11 TJ Sokol Nepolisy, z.s.                                                                                                          

12 FC Spartak Kobylice, z.s.                                                                                                      

13 TJ Spartak Kosičky, z.s.                                                                                                        

14 Sportovní klub Jičín, z.s. B  


A3B, JAKO 1. B třída mužů - skupina B
1 Tělocvičná jednota Sokol Javornice                                                                                        

2 TJ Velichovky, z.s.                                                                                                                

3 TJ Baník Vamberk, z.s.                                                                                                          

4 TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s.                                                                                                  

5. FC ZDELOV 1963, z.s.                                                                                                          

6 TJ Sokol Malšova Lhota                                                                                                        

7 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Meziměstí, z.s.                                                                    

8 TJ Sokol Malšovice, z.s.                                                                                                        

9 FC České Meziříčí, z.s.                                                                                                          

10 TJ Spartak Opočno, z.s.                                                                                                      

11 Sokol Lhota pod Libčany, z.s.                                                                                                

12 Fotbalový club Slavia Hradec Králové, z.s. B                                                                        

13 FK Černilov                                                                                                                        

14 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem, z.s. 

Diskuze

Disqus

Události

30.08.2022 17:00
DO SEKCE FAN ZÓNA BYLY PŘIDÁNY NOVÉ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY NAŠEHO KLUBU. JEDNÁ SE O CELOROČNÍ ŠÁLU A MINI DRES S PŘÍSAVKOU NA OKNO.MŮŽETE OBJEDNÁVAT ONLINE NEBO ZAKOUPIT PŘÍMO V MÍSTNÍ HOSPODĚ.

Tabulka

1. KOPIDLNO 1 6:0 3
2. SKŘIVANY 1 3:0 3
3. RMSK CIDLINA B 1 3:0 3
4. NOVÁ PAKA 1 4:2 3
5. KOSIČKY 1 2:0 3
6. VRCHLABÍ B 1 3:2 3
7. JIČÍN B 1 2:1 3
8. NEPOLISY 1 2:3 0
9. DOLNÍ KALNÁ 1 1:2 0
10. FCSK A 1 2:4 0
11. ÚPICE 1 0:2 0
12. STARÁ PAKA 1 0:3 0
13. RUDNÍK 1 0:3 0
14. DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B 1 0:6 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

1 gól

Tomáš Havlíček

1 gól

Dominik Ouzký
bydzov asa moderni komunikace elektroservis kobylice bet Těžební písková Jiří Dvořák Králíky Kubišta sportfotbal sans nadobal

TOPlist Počet návštěv: 37018
Posledních 30 dnů: 290 | Posledních 7 dnů: 100 | Poslední den: 18

© 2022 FC Spartak Kobylice | Všechna práva vyhrazena | jv.com@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne