Losovací čísla pro soutěžní ročník 2022/2023
A1A Krajský přebor mužů
1 SK Dobruška z.s.
2 TJ Červený Kostelec, z.s.
3 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
4 Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z.s.
5 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou, z.s. B
6 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. A
7 SK Libčany, z.s.
8 FK Vysoká n/L
9 Sportovní klub Solnice, z.s.
10 Spartak Police nad Metují, z.s.
11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z.s.
12 FC Vrchlabí, z.s. A
13 Fotbalový club Slavia Hradec Králové, z.s. A
14 TJ Jiskra Hořice, z.s.
15 Fotbalový klub Jaroměř, z.s.
16 Sportovní klub Jičín, z.s. A
A2A 1. A třída mužů
1 SK Roudnice, z. s.
2 SK Česká Skalice, z.s.
3 Sportovní klub Miletín, z.s.
4 TJ Slovan Broumov,z.s.
5 SK Bystřian Kunčice, z.s.
6 Sportovní klub Sobotka, z.s.
7 FK Náchod s.r.o. B
8 TJ Sokol Železnice, z.s.
9 SK Lázně Bělohrad, z.s.
10 FC Nový Hradec Králové
11 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem, z.s.
12 MFK Trutnov, z.s. B
13 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují, z.s.
14 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. B
15 Tělovýchovná jednota LOKOMOTIVA Hradec Králové
16 TJ Sokol Stěžery, z.s.
A3A, JAKO 1. B třída mužů - skupina A
1 FK Dolní Kalná, z.s.
2 Sparta Úpice, z.s.
3 1. Fotbalový klub Nová Paka
4 FC Vrchlabí, z.s. B
5 RMSK Cidlina Nový Bydžov, z.s. B
6 TJ Rudník, z.s.
7 FK Kopidlno, z.s.
8 Tělovýchovná jednota Dvůr |Králové nad Labem, z.s. B
9 TJ Slavoj Skřivany, z.s.
10 TJ SOKOL Stará Paka, z.s.
11 TJ Sokol Nepolisy, z.s.
12 FC Spartak Kobylice, z.s.
13 TJ Spartak Kosičky, z.s.
14 Sportovní klub Jičín, z.s. B
A3B, JAKO 1. B třída mužů - skupina B
1 Tělocvičná jednota Sokol Javornice
2 TJ Velichovky, z.s.
3 TJ Baník Vamberk, z.s.
4 TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s.
5. FC ZDELOV 1963, z.s.
6 TJ Sokol Malšova Lhota
7 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Meziměstí, z.s.
8 TJ Sokol Malšovice, z.s.
9 FC České Meziříčí, z.s.
10 TJ Spartak Opočno, z.s.
11 Sokol Lhota pod Libčany, z.s.
12 Fotbalový club Slavia Hradec Králové, z.s. B
13 FK Černilov
14 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem, z.s.
1. | RMSK CIDLINA B | 22 | 60:16 | 59 |
2. | SKŘIVANY | 22 | 59:30 | 48 |
3. | KOPIDLNO | 22 | 75:36 | 44 |
4. | ÚPICE | 22 | 51:33 | 39 |
5. | KOSIČKY | 21 | 52:55 | 35 |
6. | NOVÁ PAKA | 22 | 46:52 | 31 |
7. | VRCHLABÍ B | 22 | 46:54 | 31 |
8. | STARÁ PAKA | 22 | 50:51 | 30 |
9. | JIČÍN B | 22 | 34:46 | 30 |
10. | DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B | 22 | 41:42 | 27 |
11. | DOLNÍ KALNÁ | 22 | 44:51 | 27 |
12. | NEPOLISY | 22 | 44:57 | 26 |
13. | RUDNÍK | 21 | 45:64 | 25 |
14. | FCSK A | 22 | 25:85 | 7 |
10 gólů
Pavel Dvořák5 gólů
Dominik Ouzký3 góly
Tomáš Havlíček3 góly
Jan Pozler1 gól
Jakub Dařbujan1 gól
Jaroslav Vávra1 gól
Ladislav Zálabský1 gól
Filip Marek
Počet návštěv: 39411
Posledních 30 dnů: 89 | Posledních 7 dnů: 22 | Poslední den: 1
© 2024 FC Spartak Kobylice | Všechna práva vyhrazena | jv.com@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz